O firmie

Firma „PRZEMO” Sp. z o.o. powstała w maju 2005 roku z planem produkcji opakowań PET i HDPE. Rozpoczęliśmy produkcję butelki do chemii gospodarczej, a w miarę upływu czasu rozwijaliśmy asortyment butelek z przeznaczeniem spożywczym, do chemii samochodowej, budowlanej, gospodarczej, basenowej, przemysłu paszowego oraz kosmetyków.

Wizja rzetelnej firmy zapewnia kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych odbiorców. Cel osiągamy poprzez wprowadzanie nowych, wydajnych maszyn i wzorów butelek, które są nowościami rynkowymi.

W codziennej pracy stosujemy zasady:

 • każdy klient jest dla nas najważniejszy
 • kreatywnie myślimy o potrzebach klienta
 • realizujemy dostawy terminowo i dotrzymujemy powyższych zobowiązań

Chcąc sprostać wymaganiom naszych Klientów, poszerzamy swoją wiedzę i park maszynowy oraz dostosowujemy się do nowych wymagań rynku. Domeną naszej firmy jest elastyczność i szybkość realizacji wzorów butelek na indywidualne życzenie klienta.

Od początku istnienia nasza firma ma ugruntowana pozycję rynkową, stabilną sytuacją finansową, a także jesteśmy solidnym i poszukiwanym pracodawcą w regionie. M.in. należymy o grona firm uhonorowanych tytułem GAZEL BIZNESU – dla najdynamiczniej rozwijających się firm.

Długoterminowa strategia rozwoju przyjęta przez Zarząd Spółki, zakłada w pierwszym rzędzie utrzymanie oraz umocnienie uzyskanej, silnej pozycji w Wielkopolsce i Polsce, osiąganiu najwyższych standardów jakości, czego dowodem jest stały rozwój firmy oraz wprowadzenie w 2013 roku system zarządzania ISO 9001:2015.


Nasza historia

 • 2005

  Założenie firmy

  Firma "PRZEMO" powstała w maju 2005 roku zaczynając działaność od produkcji butelki do chemii gospodarczej, a w miarę upływu czasu rozwijając asortyment.

 • 2008

  Zautomatyzowanie produkcji

  Rozwój technologiczny i zautomatyzowanie produkcji zaowocowało zwiększeniem wydajności przy tym samym poziomie zatrudnienia.

 • 2013

  Wprowadzenie ISO 9001:2015

  Dążenie do realizacji najwyższych standardów jakości oraz stały rozwój firmy przypieczętowaliśmy uzyskaniem systemu zarządzania ISO 9001:2015.

 • 2016

  Zakup wtryskarek ARBURG

  Powiększenie parku maszynowego o wtryskarki ARBURG umożliwiło rozwinięcie działalności - oferujemy również nakrętki, zamknięcia, pudełka zapachowe, korkoklapki.

Kreatywnie myślimy o potrzebach klienta

Indywidualne wzory na życzenie klienta

Elastyczność i terminowość realizacji

Certyfikaty i nagrody

Do góry